Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat şirketi olarak, en kaliteli ve en profesyonel hizmetleri vermekteyiz. En başından en sonuna kadar süreç içinde aktif bir biçimde yer alan ekibimiz, işini büyük bir titizlikle yapıyor. Üstelik asansörlü olan bir sistem devreye girdiği için hem zaman kazanacaksınız hem de eşyalarınıza en ufak bir zarar bile gelmeyecek. Bu açıdan bakıldığı zaman firma olarak en iyi hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul Avcılar Nakliyat

Ev taşıma sürecinin başlangıç aşaması şu şekildedir; Evini taşıtmak isteyen müşterilerimizin çok kolay bir biçimde iletişim kurabilmesi için belirlenmiş olan numaraları araması gerekmektedir. Bunun yapılmasının ardından uzman personelimiz adres bilgilerinizi alır. Konumu öğrenir. Aynı işlemi yeni ev için de yapar. Tüm bu bilgilerin talep edilmesinin gerekçesi ise kullanılacak personel sayısı ile kamyon türünü belirlemektir. Aynı zamanda müşterinin ne kadarlık bir hizmet bedelini ödeyeceği de bu şekilde ortaya çıkmış olur. Sürecin devamında ise brandalı ve arkası tamamen kapalı olan kamyonlarımız yola çıkar. Her türlü hava koşulunda hizmet verebilmek için açık araçları tercih etmiyoruz.

Eve gelen personelimiz tüm eşyalara bakarak sayısını ve bunların nasıl taşınacağına dair olan kararı verirler. Ambalajlar ve paketler kontrol edilir. Gerekli hallerde daha sağlam bir kutulama yapılır ve artık taşınma için her şeyin uygun olduğuna karar verildikten sonra diğer aşamaya geçilir.

Avcılar evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın hızlı ve sorunsuz olarak nakledilmesi için insan gücünü iki planda tercih etmekteyiz. Çünkü asansör kullanıyoruz. Bu klasik, apartman içindeki bir asansörden farklıdır. Ev dışında tercih edilir. Uzayabilme özelliği vardır. Uzun ya da ağır olan tüm yüklerin taşınması mümkündür. Kamyona indirme yapılır ev yeni adrese gidilir. Sistemin burada da tercih edilmesi avantaj demektir.